Anasayfa >> Ürünler >> Balıklar >> Dondurulmuş Balık Yemleri
BLOODWORM - KANKURDU

           ♦   Popüler ve çok besleyici bir doğal yem çeşididir. Chironomus ailesinden bir sivrisineğin kurtçuklarını içerir. Kurtçuk rengi koyu kırmızıdan şarap rengine kadar uzanan bir yelpazededir. Kurtçukların boyutları 10 mm’ye yakındır. Çoğu balık çeşidini beslemek için temel besin olarak sürekli kullanılır ve güçlü bir demir kaynağıdır. Balıklar aşırı beslenmemelidir. Çünkü sivrisinek kurtçukları zor sindirilir ve bu da bağırsak iltihabına yol açabilir.

... detayları için >>>
BLOODWORM Euro St. - KANKURDU Euro Standard

           ♦   Popüler ve çok besleyici bir doğal yem çeşididir. Chironomus ailesinden bir sivrisineğin kurtçuklarını içerir. Kurtçuk rengi koyu kırmızıdan şarap rengine kadar uzanan bir yelpazededir. Kurtçukların boyutları 12 mm’den 17 mm’ye kadar değişir. Çoğu balık çeşidini beslemek için temel besin olarak sürekli kullanılabilir. Güçlü bir demir kaynağıdır. Balıklar bu yemle aşırı ve tek yönlü beslenmemelidir. Çünkü sivrisinek kurtçukları zor sindirilir ve bu da bağırsak iltihabına yol açabilir.

... detayları için >>>
BLACK MOSQUITO LARVAE - SİYAH SİVRİSİNEK LARVASI

           ♦   Tüm balık çeşitleri için harika bir yemdir. Culex pipiens L sivrisineğinin kurtçuklarını içerir. 10 mm uzunluğuna erişebilir. Bu kurtçuğun rengi koyu kahve veya neredeyse siyahtır. Siyah sivrisineği besin desteği olarak kullanmak balığın rengini geliştirir ve üremelerini canlandırır.

... detayları için >>>
BRINE SHRIMP (ARTEMIA) - ARTEMİA Spp.

           ♦   Çoğu yetişkin ve genç balık için yüksek derecede besleyici bir yemdir. Artemia cinsinin Artemiidae familyasından olan Crustacea'ları içerir. Yetişkin Artemia bireylerinin rengi yeşilimsi bir renkle koyu kırmızı arasındadır. 7-15 mm uzunluktadır.

... detayları için >>>
TUBIFEX - TUBIFEX

           ♦   Pek çok balık için harika bir yemdir. Oligochaeta sınıfı, Tubifex tipinden Oligochaeta kurtlarını içerir. Bu kurtların rengi açık pembeden kırmızıya kadar uzanır ve 20-40 mm uzunluğundadır. Sivrisinek kurtçuklarından sonra en besleyici ikinci yemdir ve çok yüksek kalorili, protein ve yağlarca zengindir. Bu yem çeşidi sindirilebilir özelliktedir. Bu yüzden pek çok otobur balık için kullanışlıdır. Örneğin Tanganyika gölü balıklarında da olduğu gibi. Pek çok türde genç balığın hızlı büyüme evreleri sırasında yardımcı olmuştur. Blister içine paketlenen bu yem işlem görmüş ve sterilize edilmiştir. Yağ ve sterilizasyon gibi bazı olumsuz faktörleri engellemek için, Tubifex’i diğer yemlerle değişimli olarak kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

... detayları için >>>
DAPHNIA - SU PİRESİ

           ♦   Tüm dünyada akvaryum balıkları için tercih edilen oldukça popüler bir yemdir. Çok sayıda micro-element ve vitaminlerin yanı sıra yüksek protein ve uygun amino asit içeriğine sahiptir. Cladocera familyası temelinde hazırlanır. Bu türün rengi yeşil ve kahveden kırmızı ve kızıl kahveye uzanır. 4 mm uzunluğundadır. Daphnia genellikle farklı yosunlarla dolu bir otçul türdür ve bu yüzden bir bakıma bitkisel yemdir.

... detayları için >>>
MOINA - MOINA

           ♦   Sindirilebilir bir yemdir ve çok sayıda mikro-elementler ve vitaminlerin yanısıra yüksek protein ve uygun amino asit içeriğine sahiptir. Viviparous daphnia ve chitinous kabuğu içerir ve 1 mm uzunluğundadır. Genç balıklar için harikadır ve diğer yemlere kıyasla hızlı büyümelerine ve daha çabuk ergenleşmelerine olanak sağlar. Moina, farklı boylarda tüm balık türleri için iyi bir karışımdır.

... detayları için >>>
CYCLOPS - CYCLOPS

           ♦   Yüksek protein içerikli bir yemdir. Genç balıkları ve küçük boy balık türlerini yetiştirmek için kullanılır ve bu balıkların renklerini güçlü bir şekilde canlandırır. Bu yemin etkilerini kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra hemen görebileceksiniz. Alt Crustecea –altsınıf Copepod’un Cyclops türünün tatlı su olanları- türünün önemli altsınıfları tarafından temsil edilir. Türe ve Cyclopların havuzlarda neyle beslendiğine bağlı olarak rengi gri, yeşil, sarı, kırmızı ve kızıl kahve olabilir. 1-5 mm uzunluğundadır.

... detayları için >>>
MICROPLANCTON - MICROPLANCTON

           ♦   Tüm tropikal balık türleri, özellikle de yumurtlayanlar için ideal bir başlangıç yemidir. Deniz balıklarını ve deniz anemonlarını beslemek için kullanılır.

... detayları için >>>
GAMMARUS - GAMMARUS

           ♦   Önemli miktarda karoten (A vitamini ve onun provitaminleri) içeren yüksek besleyicilikte bir yemdir. Sindirim sisteminin temizlenmesini sağlayan ve orta ve büyük boy tropikal balıklarla deniz kaplumbağaları için kullanılan iyi bir denge yemidir. Bu yem Gammarus pulex türüne ait küçük boy kumculları içerir ve 10 mm uzunluğundadır.

... detayları için >>>
KRILL (WHOLE) - KRILL (BÜTÜN)

           ♦   Çok yüksek besleyicilikte bir yemdir. Pek çok balık için, örneğin büyük cikletler için, temel besin olabilir.

... detayları için >>>
CHOPPED KRILL - KIYILMIŞ KRILL

           ♦   Çok yüksek besleyicilikte bir yemdir. Pek çok balık için, örneğin büyük cikletler için, temel besin olabilir.

... detayları için >>>
MYSIS - MYSIS

           ♦   Çok yüksek besleyicilikte bir yemdir.

... detayları için >>>
CHOPPED MUSSELS - KIYILMIŞ MİDYE

           ♦   Iyice çekilmiş veya gerekli boyutlarda kıyılmış midye eti bazlı bir yemdir. Deniz balıkları, cikletler ve diğer büyük tatlısu balıkları için ideal yemdir.

... detayları için >>>
SQUID - KALAMAR (MÜREKKEPBALIĞI)

           ♦   Iyice çekilmiş veya gerekli boyutlarda kıyılmış mürekkepbalığı eti bazlı bir yemdir. Deniz balıkları, cikletler ve diğer büyük tatlısu balıkları için ideal yemdir.

... detayları için >>>
KRILL MEAT - KRILL ETİ

           ♦   Bol miktarda gerekli proteinler, yağlar, karbonhidratlar, amino asitler ve mineral özleri (iyot, sodyum, potasyum, magnezyum, kalsiyum) ve vitaminler (А, D1, В1, В2, В12) içeren yüksek besleyicilikte bir yemdir. Krill eti karides etinden daha değerlidir. Hayvansal bazlı diğer yemlerle karşılaştırıldığı zaman krillin en büyük avantajı etinde Astaxanthin, antioksidan olarak görev yapan doğal bir renk verici madde, ihtiva etmesidir.

... detayları için >>>
CHOPPED FISH - KIYILMIŞ BALIK

           ♦   Gerekli boyda kıyılmış doğal balık yemidir. Deniz balığı çeşitleri içerir.

... detayları için >>>
VEGETABLE DIET - SEBZELİ KÜR

           ♦   Bitkisel yemdir. Artırılmış demir oranıyla otçul balıklar için temel besindir ve hem et hem otla beslenen tropikal balıklar için bir vitamin kaynağıdır. Bu besin su yosunu, karahindiba yaprakları, genç ısırgan yaprakları ve ıspanağın bir karışımından oluşur.

... detayları için >>>
TROPICAL DIET - TROPİKAL KÜR

           ♦   Daphnia, küçük boy sivrisinek kurtçukları, Cyclops, yetişkin artemia ve vitamin karışımından oluşan dengeli bir yemdir. Viviparous, characins ve küçük boy Güney Amerka cikletleri için temel besin olabilir. Tropikal diyet diğer balıkların büyütülmesinde düzenli olarak kullanılır.

... detayları için >>>
TROPICAL QUINTET - TROPİKAL DÖRTLÜ

           ♦   Popüler balık yemi çeşitlerinin beş ayrı içeriğinden oluşur. Bunlar sivrisinek kurtçukları, daphnia, Cyclops,yetişkin artemia ve tubifex (veya Wolffia) dır. Balıkların normal büyümeleri ve gelişimleri için doğal vitaminler içerir.

... detayları için >>>
CICHLID MIX - CICHLID KARIŞIMI

           ♦   Küçük boy sivrisinek kurtçukları, iyi çekilmiş gammarus, iyi çekilmiş karides, deniz balıklarının eti ve doğal vitaminlerin bir karışımından oluşan dengeli bir yemdir. Özellikle Güney Amerika ve Afrika (Büyük Afrika Göllerindeki türler hariç) cikletleri için idealdir.

... detayları için >>>
MALAWI MIX - MALAWI KARIŞIMI

           ♦   Yetişkin artemia, Cyclops, iyi çekilmiş karides, Wolffia, gammarus ve doğal vitaminlerin bir karışımından oluşan dengeli bir yemdir. Malawi cikletleri için temel besin oluşturur.

... detayları için >>>
CICHLIDFOOD TANGANIYKA LAKE - CICHLIDYEMİ TANGANİKA GÖLÜ

           ♦   Tanganyika familyasından olan cikletler için özel olarak geliştirilen bir yemdir. Bu balık türlerinin normal büyümesi ve gelişmesi için gerekli olan Cyclops, ıspanak, moina, siyah sivrisinek ve doğal vitaminlerin karışımından oluşur.

... detayları için >>>
DISCUS MIX - DİSCUS KARIŞIMI

           ♦   Yetişkin diskuslar için temel besindir. Dana yüreği temeline vitaminler, bitki içerikleri ve mineral özleri eklenmesiyle hazırlanmıştır.

... detayları için >>>
DISCUS BIO COLOR - DİSCUS BİO RENK

           ♦   Önemli miktarda demir ve antioksidan görevi yapan doğal bir renk verici madde olan astaxanthin içeriğiyle dengeli bir yemdir.

... detayları için >>>
DISCUS SPECIAL - DİSCUS ÖZEL

           ♦   Genç balıkların büyümesi için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Büyümelerini ve doğal renklerini yoğun bir şekilde canlandırmalarını sağlar. İyi çekilmiş sığır eti ve hindi, Cyclops, moina, artemia, mavi-yeşil alg ve vitaminler içerir.

... detayları için >>>
QUINTED FOR ADULT CICHLIDS - ERİŞKİN CİKLETLER İÇİN DÖRTLÜ

           ♦   Yetişkin cikletler ve diğer büyük tropikal balıklar için dengeli bir yemdir. Beş ayrı içerikten oluşur. Bunlar: tüm karides, kıyılmış midye, kıyılmış mürekkep balığı, deniz balığı türlerinin kıyılmış filetoları, gammarus.

... detayları için >>>
SEXTET - ALTILI TAKIM

           ♦   Ciklet familyası ve deniz balıkları için dengeli bir yemdir. Altı ayrı içerikten oluşur. Bunlar: sivrisinek kurtçukları, tüm karides, kıyılmış midye, gammarus, kıyılmış mürekkep balığı, iyi çekilmiş karides (krill eti.

... detayları için >>>
GOLD FISH - JAPON BALIĞI

           ♦   Cyprinidae familyasından tüm balıklar için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Sivrisinek kurtçukları, daphnia, gammarus, wolffia ve doğal vitaminlerin bir karışımından oluşur.

... detayları için >>>
TURTLE MIX - KAPLUMBAĞA KARIŞIMI

           ♦   Tüm kaplumbağa türleri için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Et ve doğal bitki ürünlerinin bir karışımından oluşur.

... detayları için >>>
IMMUNAL - İMMUNAL (BAĞIŞIKLIK)

           ♦   Tüm tropikal balık türlerinin bağırsaklarının iç florasını düzenlemek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Temel içeriklerinden biri mavi-yeşil alglerdir. Balık hastalandığında, bağışıklık sisteminin doğal karşılığı “yabancı” olanı dışarı atmaktır. Karışım bu amaçla hazırlanmıştır.

... detayları için >>>
MARINE MIX - DENİZ KARIŞIMI

           ♦   Tüm deniz balığı türleri için özel olarak geliştirilmiş bir yemdir. Kıkırdaklı deniz balıkları ve diğer deniz yemlerine ait farklı et türlerinin karışımından oluşur.

... detayları için >>>